Winkelmand

Wijzig winkelmand

TP Link Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module - TL-SM321A

40,84 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

TP-LINK´s TL-SM321A voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK’s routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.

Specificaties

  • Prijs excl.33,75
  • SKUTL-SM321A
  • Voorraad2 stuks
  • MerkTP Link