Winkelmand

Wijzig winkelmand

DrayTek DAC kabel 10G SFP+ , 1 meter 10 Gbps en 1 Gbps - VDAC100

26,33

Offerte?
x

Productbeschrijving

De DAC kabels bieden de mogelijkheid om zowel 1G als 10G SFP en SFP+ poorten met elkaar te verbinden. Met deze kabels kan op een kostenefficiënte manier een uplink worden gecreëerd tussen DrayTek switches of tussen router en switches. DAC (Direct Attached Cable) biedt hiermee een alternatief voor Cat. 6A RJ45 en een single mode of multi mode glasvezel uplink.

Specificaties

  • Prijs incl.31,86
  • SKUVDAC100
  • Gem. nalevertijd2 dagen
  • MerkDrayTek