Winkelmand

Wijzig winkelmand

TP Link Gigabit Single-Mode SFP Module - TL-SM311LS

22,12 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN. De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.

Specificaties:

  • LED-indicatoren geven de bedrijfsstatus van de Fiber module aan
  • Plug & Play
  • Golflengte: 1310 mm
  • Connector: Fiber Modul, LC Connector

1000Base-LX MiniGBIC Single-ModeToegepast op T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L

Specificaties

  • Prijs excl.18,28
  • SKUTL-SM311LS
  • Gem. nalevertijd7 dagen
  • MerkTP Link