Winkelmand

Wijzig winkelmand

TP Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver - TL-SM5110-LR

58,81 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver

Specificaties:

  • Single-mode SFP+ LC-transceiver
  • Hot-Pluggable met een maximum flexibiliteit
  • Ondersteuning van Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Compatibel met 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten, zoals JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP en meer.

De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125µm glasvezelkabels.

Specificaties

  • Prijs excl.48,60
  • SKUTL-SM5110-LR
  • Voorraad2 stuks
  • MerkTP Link