Winkelmand

Wijzig winkelmand

Netgear ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP - AGM731F

167,60 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Op de Smart switches en L3 switches van NETGEAR zijn verschillende uitbreidingen extra aan te bieden waaronder:

  • Fibermodules (maakt het mogelijk om glas verbindingen te creëren)
  • Extra garantie uitbreidingen (koop een 3 jaar Pr*
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
  • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
  • Fits into SFP interfaces of JGS524F
  • Drives Gigabit Ethernet up to 1,000 m distances with 50/125µm laser-optimized OM4 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 275 m distances with 62.5/125ìm OM1 multimode fiber cables

SFP MULTIMODE LC GBIC

Specificaties

  • Prijs excl.138,51
  • SKUAGM731F
  • Voorraad16 stuks
  • MerkNetgear