Winkelmand

Wijzig winkelmand

Alcatel-Lucent SFP-SX Extended Temperature 1000BASE-SX SFP 850n m LC Connector Pluggable GbE XCV - SFP-SX-EXT

415,47 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

Specificaties

  • Prijs excl.343,36
  • SKUSFP-SX-EXT
  • Gem. nalevertijd6 dagen
  • MerkAlcatel-Lucent