Winkelmand

Wijzig winkelmand

Alcatel-Lucent 10 Gigabit optical transceiver (SFP+). Supports monomode fiber over 1550nm wavel - SFP-10G-ER

3.293,96 incl btw

Voeg toe aan offerte
x

Productbeschrijving

Specificaties

  • Prijs excl.2.722,28
  • SKUSFP-10G-ER
  • Gem. nalevertijd6 dagen
  • MerkAlcatel-Lucent